Back
Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Darboholizmo fenomenas per asmenybės psichologijos prizmę

2023-10-17 @ 18:20 - 19:20

Nemokama
Darboholizmo fenomenas

Darboholizmo fenomenas per asmenybės psichologijos prizmę

2023 m. spalio 17 d. 18:20 val. Žmogaus institutas kviečia į tiesioginę transliaciją “Darboholizmo fenomenas per asmenybės psichologijos prizmę”.
Diskusijoje dalyvaus psichologas – psichoterapeutas Dalius Kurlinkas ir gyd. dr. Julius Neverauskas. Išankstinius klausimus lektoriams galite užduoti šioje nuorodoje: https://forms.gle/V5dt6GK9vGb3RMZp6

Tinklalaidės ištrauka:

Kaip peržiūrėti pilną dominančios laidos įrašą?

  1. Tinklalaidės įrašus gali peržiūrėti tik “Žmogaus instituto” Youtube kanalo prenumeratoriai. Kviečiame prisijungti ir prenumeruoti: https://www.youtube.com/@Zmogausinstitutas/. Prenumeratoriai gali peržiūrėti visas transliacijas, bet kuriuo jiems patogiu metu, t.y. ne tik tiesioginių susitikimų metu. Tapti prenumeratoriumi galite YouTube Žmogaus instituto kanale pasirinkę funkciją “Join” arba “Prenumeruoti”, priklausomai nuo kalbos nustatymų jūsų paskyroje.
  2. Tinklalaidę tiesioginės transliacijos metu galima stebėti viešai ir nemokamai. Tinklalaidė transliuojama Žmogaus instituto Facebook, Youtube, Instagram, X, LinkedIn platformose.

Rekomenduojame: Prenumeruoti „Žmogaus psichologijos instituto“ naujienlaiškį su kuriuo gausite informaciją, apie artėjančius renginius psichologinėmis temomis – https://www.subscribepage.com/zmogausinstitutas

Žiūrėkite visus renginius: tinklalaidė “Mąstyk ir veik”

Informacija

Data:
2023-10-17
Laikas:
18:20 - 19:20
Kaina:
Nemokama
Renginys žymos:
,

Organizatorius

Žmogaus institutas
Phone
(8-610) 31301
El.paštas
info@zmogausinstitutas.lt
Peržiūrėti Organizatorius svetainę

Vieta

Transliacija vyksta Facebook ir Youtube kanaluose
Tvirtovės 90A
Kaunas, Lietuva
+ Google žemėlapis
Phone
(8-610) 31301
Peržiūrėti Vieta svetainę