Back
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Mindfulness pagalba metant rūkyti

2023-11-14 @ 18:20 - 19:30

Nemokama
Mindfulness pagalba metant rūkyti

Mindfulness pagalba metant rūkyti

2023 m. lapkričio 14 d. 18:20 val. Žmogaus institutas kviečia į tiesioginę transliaciją. Asmeninė patirtis ir mokslinis pagrindimas, rūkymo priklausomybės formavimosi fiziologija ir psichologija, konkrečių praktikų pavyzdžiai, kaip atsisakyti rūkymo. Diskusijoje dalyvauja gyd. dr. Julius Neverauskas ir mindfulness mokytojas Andrius Sutkevičius.

Mindfulness priklausomybių gydymui| Kaip kovoti su priklausomybe? Tinklalaidės ištrauka:

Kaip peržiūrėti pilną dominančios laidos įrašą?

  1. Tinklalaidės įrašus gali peržiūrėti tik “Žmogaus instituto” Youtube kanalo prenumeratoriai. Kviečiame prisijungti ir prenumeruoti: https://www.youtube.com/@Zmogausinstitutas/. Prenumeratoriai gali peržiūrėti visas transliacijas, bet kuriuo jiems patogiu metu, t.y. ne tik tiesioginių susitikimų metu. Tapti prenumeratoriumi galite YouTube Žmogaus instituto kanale pasirinkę funkciją “Join” arba “Prenumeruoti”, priklausomai nuo kalbos nustatymų jūsų paskyroje.
  2. Tinklalaidę tiesioginės transliacijos metu galima stebėti viešai ir nemokamai. Tinklalaidė transliuojama Žmogaus instituto Facebook, Youtube, Instagram, X, LinkedIn platformose.

Rekomenduojame: Prenumeruoti „Žmogaus psichologijos instituto“ naujienlaiškį su kuriuo gausite informaciją, apie artėjančius renginius psichologinėmis temomis – https://www.subscribepage.com/zmogausinstitutas

Žiūrėkite visus renginius: tinklalaidė “Mąstyk ir veik”

Details

Date:
2023-11-14
Time:
18:20 - 19:30
Cost:
Nemokama
Event Tags:
,

Organizer

Žmogaus institutas
Phone
(8-610) 31301
Email
info@zmogausinstitutas.lt
View Organizer Website

Venue

Transliacija vyksta Facebook ir Youtube kanaluose
Tvirtovės 90A
Kaunas, Lietuva
+ Google Map
Phone
(8-610) 31301
View Venue Website