Back
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Kada alkoholio vartojimas tampa grėsmingas įvairaus amžiaus žmonėms?

2023-11-14 @ 19:30 - 21:00

Nemokama
alkoholio vartojimas

Alkoholio vartojimas

2023 m. lapkričio 14 d. 19:30 val. Žmogaus institutas kviečia į tiesioginę transliaciją “Kada alkoholio vartojimas tampa grėsmingas įvairaus amžiaus žmonėms?”. Diskusijoje dalyvauja gyd. Rūta Kažimėkienė ir gyd. dr. Julius Neverauskas.

Alkoholio vartojimas | Tinklalaidės ištrauka:

Kaip peržiūrėti pilną dominančios laidos įrašą?

  1. Tinklalaidės įrašus gali peržiūrėti tik “Žmogaus instituto” Youtube kanalo prenumeratoriai. Kviečiame prisijungti ir prenumeruoti: https://www.youtube.com/@Zmogausinstitutas/. Prenumeratoriai gali peržiūrėti visas transliacijas, bet kuriuo jiems patogiu metu, t.y. ne tik tiesioginių susitikimų metu. Tapti prenumeratoriumi galite YouTube Žmogaus instituto kanale pasirinkę funkciją “Join” arba “Prenumeruoti”, priklausomai nuo kalbos nustatymų jūsų paskyroje.
  2. Tinklalaidę tiesioginės transliacijos metu galima stebėti viešai ir nemokamai. Tinklalaidė transliuojama Žmogaus instituto Facebook, Youtube, Instagram, X, LinkedIn platformose.

Rekomenduojame: Prenumeruoti „Žmogaus psichologijos instituto“ naujienlaiškį su kuriuo gausite informaciją, apie artėjančius renginius psichologinėmis temomis – https://www.subscribepage.com/zmogausinstitutas

Žiūrėkite visus renginius: tinklalaidė “Mąstyk ir veik”

Details

Date:
2023-11-14
Time:
19:30 - 21:00
Cost:
Nemokama
Event Tags:
,

Organizer

Žmogaus institutas
Phone
(8-610) 31301
Email
info@zmogausinstitutas.lt
View Organizer Website

Venue

Transliacija vyksta Facebook ir Youtube kanaluose
Tvirtovės 90A
Kaunas, Lietuva
+ Google Map
Phone
(8-610) 31301
View Venue Website