Back
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Savasties ir savivertės samprata bei ugdymo gairės budizme ir mindfulness

2023-10-24 @ 18:20 - 19:30

Nemokama
savivertės samprata

Savasties ir savivertės samprata bei ugdymo gairės budizme ir mindfulness

2023 m. spalio 24 d. 18:20 val. Žmogaus institutas kviečia į tiesioginę transliaciją “Savasties ir savivertės samprata bei ugdymo gairės budizme ir mindfulness”. Diskusija vyks remiantis knyga “Terapijos dzenas”, kurios autorius Mark Epstein. Bus pateikiamas Mindfulness psichologijos požiūris į savastį ir savivertę.

Nagrinėsime kas yra budistinė savastis (AŠ / NE-AŠ paradoksas) ir savipakankamumas (koks atspirties taškas?). Kaip savivertė ugdoma mindfulness pratybose?

Diskusijoje dalyvaus mindfulness mokytojas Andrius Sutkevčius ir gyd. dr. Julius Neverauskas. Išankstinius klausimus lektoriams galite užduoti šioje nuorodoje: https://forms.gle/ABYS41oLdmvWB2LP6

Tinklalaidės ištrauka:

Kaip peržiūrėti pilną dominančios laidos įrašą?

  1. Tinklalaidės įrašus gali peržiūrėti tik “Žmogaus instituto” Youtube kanalo prenumeratoriai. Kviečiame prisijungti ir prenumeruoti: https://www.youtube.com/@Zmogausinstitutas/. Prenumeratoriai gali peržiūrėti visas transliacijas, bet kuriuo jiems patogiu metu, t.y. ne tik tiesioginių susitikimų metu. Tapti prenumeratoriumi galite YouTube Žmogaus instituto kanale pasirinkę funkciją “Join” arba “Prenumeruoti”, priklausomai nuo kalbos nustatymų jūsų paskyroje.
  2. Tinklalaidę tiesioginės transliacijos metu galima stebėti viešai ir nemokamai. Tinklalaidė transliuojama Žmogaus instituto Facebook, Youtube, Instagram, X, LinkedIn platformose.

Rekomenduojame: Prenumeruoti „Žmogaus psichologijos instituto“ naujienlaiškį su kuriuo gausite informaciją, apie artėjančius renginius psichologinėmis temomis – https://www.subscribepage.com/zmogausinstitutas

Žiūrėkite visus renginius: tinklalaidė “Mąstyk ir veik”

Details

Date:
2023-10-24
Time:
18:20 - 19:30
Cost:
Nemokama
Event Tags:
, , ,

Organizer

Žmogaus institutas
Phone
(8-610) 31301
Email
info@zmogausinstitutas.lt
View Organizer Website

Venue

Transliacija vyksta Facebook ir Youtube kanaluose
Tvirtovės 90A
Kaunas, Lietuva
+ Google Map
Phone
(8-610) 31301
View Venue Website