fbpx
(0)

Dr. Julius Neverauskas labai išsamiai aiškina, kaip suvaldyti stresą bei patirti sėkmę ruošiantis egzaminams, atsiskaitymams ir testams.

Pateikiama daug konkrečių rekomendacijų ir patarimų, kaip susikoncentruoti, sukaupti dėmesį, padėti sau bei sumažinti įtampą pasirengimo laikotarpiu.

Taip pat, kaip elgtis egzamino ar testo dieną ir po jos.

Pateikiami patarimai, kaip egzaminų ar testų laikotarpiu padėti savo vaikams ir artimiesiems

Kurso programa

Kursą sudaro: 4 pamokos Trukmė: 30 d.

Apie instruktorių

Dr. Julius Neverauskas

Portalo įkūrėjas

Julius Neverauskas yra medicinos mokslų daktaras, lektorius ir supervizorius, gydytojas neurologas ir gydytojas psichoterapeutas, Lietuvos kognityvinės ir elgesio terapijos prezidentas, Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos prezidentas. Jau daugiau kaip du dešimtmečiai dr. Julius Neverauskas sėkmingai dirba inovacijų diegimo taikomojoje psichologijoje, psichoterapijoje ir žmogiškojo potencialo didinimo srityje. Lietuvoje pradėjo taikyti ir išvystė tokius šiuolaikinės psichoterapijos metodus kaip kognityvinė ir elgesio terapija (KET) ir dėmesingu įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos metodikos. Yra KET terapeutų rengimo kurso vadovas ir supervizorius Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Jau 30 metų dirba praktinį gydytojo ir psichoterapeuto darbą. Dr. Julius Neverauskas nuolat tobulinasi pats ir skaito paskaitas bei veda užsiėmimus užsienio šalyse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kviečiame draugauti ir prisijungti prie "Žmogaus psichologijos instituto" bendruomenės

Naujienlaiškio prenumerata.

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite informaciją apie naujausius portalo straipsnius bei mokymus

Palaukite...

Dėkojame, kad užsiprenumeravote!