Back
09Lie, 2023

Podiplominių studijų mokymo programa „MIŠKO TERAPIJA“

Studijų pradžia: 2023 m. rugsėjo mėn. Registracija į kursą jau prasidėjo! Norėdami įsiregistruoti susikurkite registraciją, prisijungimą www.medas.lt ir tada registruokitės, o apsispręsti studijuoti galite iki rugpjūčio 20 d. tada jau gausite kvietimą ir jei ketinsite studijuoti šiame kurse jį patvirtinsite. Podiplominės studijos skirtos supažindinti mokymo kursų dalyvius su naujausiais gamtos …

08Rgs, 2022

Kaip šeimoje praktikuoti dėmesingą įsisąmoninimą (angl. Mindfulness)?

Dėmesingo įsisąmoninimo praktikavimas šeimoje gali tapti puikia galimybe sustoti, pabūti vieni su kitais ir mokytis geranoriškumo bei dėkingumo. Geriausia dovana, kurią galime duoti vieni kitiems yra dėmesys. Kai pilnai apgaubiame dėmesiu tuos kuriuos mylime – jie ima žydėti. Dauguma tėvų, išbandžiusių dėmesingą įsisąmoninimą ir supratusių jo naudą, nori šio įgūdžio …

05Rgp, 2021

Kaip ugdyti vaikų ir paauglių psichologinį atsparumą?

Psichologė – psichoterapeutė Asta Jakonienė pateikia 8 svarbiausius aspektus, į kuriuos svarbu atsižvelgti ugdant vaikų psichologinį atsparumą: Kad vaikai ar paaugliai būtų stiprūs, jiems reikia besąlyginės meilės, saugumo ir artimo ryšio bent su vienu suaugusiuoju. Kartais, geriausias dalykas, kurį galime padaryti, norėdami padėti jaunam žmogui išmokti – leisti išklysti iš …

24Geg, 2021

Kaip mokytis, kai nesinori mokytis… Ypač, prieš egzaminus

Ar būna taip, jog žinote, kad reikia mokytis, kad artėja svarbūs atsiskaitymai ar egzaminai, bet vien pagalvojus apie tai kyla didžiausias pasipriešinimas ir atrodo net nesinori į knygas pažiūrėti? Tuomet atsiranda visokiausių “nenumatytų” darbų: net nepajuntame, kaip vėl žiūrime į telefoną, skaitome naujienas ar komentarus, ar pagaunam save žiūrint jau …

21Gru, 2020

Kaip Mindfulness gali padėti darbui su vaikais?

Kiek savo gyvenime susiduriu su vaikais, o aš susiduriu nuolat: dirbu su vaikais ir gyvenu su vaikais, tikrai žinau, kad beveik kiekvienas vaikas nuo mažens žino tokius žodžius kaip stresas arba meditacija. Vaikai net moka imituoti meditacijos procesą: atsisėda sukryžiavę kojas, užsimerkia ir išleidžia tokį garsą Ommm… Tai tik parodo, …

03Spa, 2020

Dėmesingas įsisąmoninimas (mindfulness) tėvystėje

“Žmogaus psichologijos institutas” didelį dėmesį skiria sąmoningo tėvystės temai ir pristato gyd.psichiatrės Gabrielės Germanavičienės vaizdo įrašą apie dėmesingo įsisąmoninimo (mindfulness) tėvystėje ugdymą. Būti tėvu ar mama yra ne tik didelis džiaugsmas, tai taip pat ir didelis iššūkis, neretai sukeliantis stresą. Dėmesingas įsisąmoninimas tėvystėje (mindfulness) siūlo šį stresą įveikti mokantis tikslingai …

29Lie, 2020

Paauglystė psichoterapeuto požiūriu

Paauglystė – nelengvas laikas jaunuoliui, kai staiga pasikeičia ne tik emocinė, bet ir fizinė būklė. Keičiasi socialiniai įgūdžiai, neretai ateityje stipriai nulemiantys tolimesnius ryšius su aplinka, šeima, draugais. Atsiradęs pasitikėjimas savimi, arba priešingai – kilęs noras slėptis nuo aplinkos kelia rūpesčių ne tik pačiai besiformuojančiai asmenybei, bet ir paauglio šeimai. …

Kviečiame draugauti ir prisijungti prie "Žmogaus psichologijos instituto" bendruomenės

[mailerlite_form form_id=1]