Laiko planavimas ir darbo krūvio valdymas – tai įgūdžiai, kuriems skirti mokymai LAIKO VALDYMAS UŽIMTIEMS ŽMONĖMS. Efektyvaus darbo, gyvenimo veiklų ir laiko bei dėmesio valdymo įgūdžių mokymai. Tai viena iš svarbiausių kasdienio gyvenimo kompetencijų leidžiančių kontroliuoti savo laiką, savo dėmesį, savo įsipareigojimus, atsižvelgiant į tai, kas iš tiesų jums …
5 pagrindinės laiko planavimo klaidos, kurių galima išvengti. Kiekvienam žmogui, norinčiam būti efektyviu, svarbu išmokti tikslingai planuoti savo laiką ir mokėti naviguoti kasdienių darbų ir įsipareigojimų gausoje. Jei bent kartą per savaitę leisite sau trumpam sustoti ir paklausti: “Kokius laiko planavimo ir valdymo įgūdžius turiu?” ir “Kaip galėčiau būti efektyvesniu/-e?”, labai …
Kartu mes galime daugiau! Tai vienas iš mūsų veiklos šūkių, kaip ir “Mes esame tam, kad padėtumėm jums”. Ir abu šie šūkiai vienija tiek “Žmogaus psichologijos institutą”, tiek visose Baltijos šalyse veikiančią verslo advokatų kontorą “Triniti Jurex”, kuri nusprendė tapti mūsų rėmėjais. Mes rūpinamės žmonių emocine ir psichologine sveikata, teikiame …
Kaip suprasti psichologinės įtampos, nuovargio ir perdegimo apraiškas? Autorė: Rūta Mazilauskaitė Ar jau pasitikrinote, kiek įkrauta telefono baterija? Tai darote dabar? O vakar? Ar pasitikrinsite rytoj? Tikėtina, kad tikrai taip. Juk nesinori praleisti svarbaus skambučio, ar negalėti susisiekti su šeimos nariais, draugais. Rūpinamės savo mobiliaisiais įrenginiais, tačiau ar kasdien pakankamai …
Kaip suprasti savo emocinį nuovargį? Kaip susiformuoja emocinio nuovargio būsena? Kada tai kelia sunkumus? Ir kodėl poilsis nevisada padeda? Kaip atpažinti pirmuosius emocinio nuovargio simptomus? Kokie geriausi būdai padėti sau? Kas yra psichologinis ir profesinis perdegimas? Kaip jį atpažinti, kokie jo simptomai ir eiga? Kaip padėti sau “neįkristi” arba greičiau …
Darbe, kur žmonės praleidžia mažų mažiausiai 8, o kartais ir daugiau valandų per dieną, dažnai kyla daug nesusipratimų, konfliktų ir iššūkių. Ką daryti su konfliktais darbe ir kaip organizacijose palaikyti gerą psichologinę sveikatą? Diskusijoje, kurioje dalyvavo gyd. psichoterapeutas dr. Julius Neverauskas ir komunikacijos konsultantė bei organizacijų koučingo (workplace coaching) specialistė …
Kaip atpažinti perdegimo simptomus ir pasirūpinti savimi – šis klausimas aktualus daugeliui, o ypač tiems, kurie dirba ir padeda kitiems žmonėms. Perdegimas oficialiai įtrauktas į „Tarptautinės ligų klasifikacija“ (TLK) vadovą, su kodu Z73.0. “Perdegimo” sindromas (Emocinis išsekimas). Ši būsena apibrėžiama, kaip kraštutinė profesinės nesėkmės išgyvenimo situacija, kai žmogus pajunta tris …
Konfliktas – tai dviejų pusių priešiškumo būsena, kylanti iš nesugebėjimo susitarti, suderinti pozicijas. Dr. Julius Neverauskas išsamiai paaiškina, kokių konstruktyvių veiksmų galime imtis bendraudami su žmogumi, kuris pasirengęs konfliktui su mumis. Šie 7 veiksmai gali padėti išspręsti daugumą konfliktinių situacijų.